Jak nalepit samolepku na zeď?

Nejprve si samozřejmě rozmyslete, jak a kde samolepku nalepit, do jakého úhlu atd.samolepky na zed strikanec moderni

Pokud máte místo vybráno stačí vzít jakýkoli nejlépe tupý předmět například karta nebo staré CD, kterým přejedete přes fólii, které se je pouze přenosová. Poté samolepku otočte a sejměte papírový podklad.

Samolepka vám zůstane na přenosové fólii, postupovat musíte opatrně, aby se samolepka nějak nepoškodila nebo nepřetrhla.  Samolepku opatrně přiložte na předem vybrané čisté místo, nejlépe je samolepku nalepovat. Ujistěte se odstoupením od zdi, že je samolepka nalepena správně, zda nemá nějak špatně zakřivené konce samolepky, zda je rovná a podobně.

Pokud se vám napoprvé nepodařilo samolepku nalepit správně nezoufejte, opatrně sejměte nerovnou část samolepky a přilepte znovu. Pokud jste již s nalepením samolepky spokojeni, můžete seshora stahovat zbylé bubliny kartou nebo starým CD.

Pokud máte všechny nerovnosti vyhlazeny, můžete sundat přenosovou fólii, která zabraňuje poškrábání nebo roztržení samolepky při lepení. Pokud samolepku na zeď lepíte na jiný povrch než je zeď například na sklo nebo dřevo je lepší si povrch jemně skropit rozprašovačem s vodou a kapkou jaru, tím také snížíte výskyt bublinek pod vaší samolepkou.

Pokud lepíte větší samolepku je lepší přizvat si na lepení pomocnou ruku.

chci koupit samolepku

Post Navigation


Více v Nezařazené, Samolepky na zeď, Samolepky na zeď - Móda
Snímek obrazovky 2014-02-19 v 18.22.50
Zvířecí strom

detske samolepky na zed merici zviratka
Zvířatkový metr

samolepka na zed globus
Globus

detske samolepky na zed medvidek
Spící medvídek

Snímek obrazovky 2014-02-19 v 18.09.04
Evoluce lidstva

samolepky na stenu barevne kolecka
Barevné kolečka

Zavřít